Voor een ACT4life gecertificeerd therapeut bij jou in de buurt, kun je hieronder in de landkaart of per regio zoeken.

ACT4life Gecertificeerd Therapeut

Alle vermelde therapeuten hebben een volwaardige training gevolgd in de theoretische basis en praktische toepassing van ACT en ACT4life.

Assen: Alke Aikema – Breinvaardig

Maasstraat 25 (De Maassttee)9406 RA Assen06 832 509 42www.breinvaardig.com

Coevorden: Cynthia Denise van der Linden – Vita Jeugd- en Gezinshulp

Kasteel 3-1.77741 GC Coevorden06-43580819www.vitajeugdhulp.nl

Emmen: Chantal Huising – Cedin

Hooggoorns 247812 AM Emmen088 0200 300www.cedinzorg.nl

Emmen: Linde van Hooijdonk, Marije Koning, Mirjam van der Sleen – Treant Kinder- en Jeugdrevalidatie

Boermarkeweg 607824 AA Emmen088 129 0133www.treant.nl

Hoogeveen: Margreet Hamming – SWO de Wolden (POH Jeugd)

Hoogeveen

Meppel: Sjoerd Dirk Meijer – iQBegrijp

Oeverlandenweg 27944HZ Meppelwww.iQBegrijp.nl

Vries: Marielle Jongsma – Praktijk KrachtWijzer 

Soltstede 439481 HM Vrieswww.krachtwijzer.nl

Almere: Almara Belderbos – Zorggroep Almere

Juan Grisstraat 50 - gezondheidscentrum Castrovalva1328 SV Almere036 545 42 81www.zorggroep-almere.nl

Almere: Andrea Eysbach-van den Berg – Bijzonder Jij – Expertisecentrum voor onderwijsadvies, onderwijsondersteuning, orthopedagogiek, RT en bijles

Europalaan 8441363 BM Almere036-5369396www.bijzonderjij.nl

Almere: Anne van den Berg – Gezondheidscentrum Waterwijk – Zorggroep Almere

Almere: Bernadette de Goede – Passend Onderwijs Almere

Grote Markt 21315 JG Almere036 76 70 200passendonderwijs-almere.nl

Almere: Daniëlle Meerens – IKC De Regenboog

Klipgriend 11356 GA Almere036-5314937www.regenboogalmere.nl

Almere: Judith Kertai – AlmeerBegaafd

Almere: Maartje Markenstein – Praktijk Cillja

Cornelis Vlotstraat 331318 AE Almere06-18884755www.instagram.com/praktijk.cillja

Almere: Maartje Markenstein – Zorggroep Almere

Soerabajastraat 11335 GT Almere036-5454581

Almere: Martijn Versloot – To release

Henk Albersstraat 21336 CL Almere06 523 826 09www.torelease.nl

Almere: Medi Mere, huisarstenpraktijk – Annabelle de Wit

Beneluxlaan 5731363 BJ Almere036 532 99 88www.medi-mere.com

Dronten: Iris Visser-Wientjes – Behandelcentrum Zorgplein

Hanzeweg 188251 PT Dronten0321-763 777www.zorgplein.nl

Dronten: Lotte van Vulpen – Praktijk Dichterbij

De Helling 2308251 GH Drontenwww.praktijkdichterbij.nl

Bolsward: Marleen Poldervaart – BUMP

Snekerweg 38701 PZ Bolsward06 47 63 48 46www.BUMP.frl

Joure: Geeske Hospes – Hospescoaching

Tjeukemeer 3D8502 TH Joure

Oudwoude: Liesbeth Hoekstra – Blikveldcoaching

Husternoard 59294 MX Oudwoude06 12 92 88 50www.blikveldcoaching.nl

‘t Harde: Lobke Kingma – Lichthuis Praktijk voor rouw en verliesbegeleiding

Aalten: Praktijk Zelf-ver-standig – Linda Scholten en Bregje Twigt

Polstraat 1A7121 DH Aalten06 12838219www.zelf-ver-standig.nl

Apeldoorn: Alette Otero – Praktijk Otero

Rousseaustraat 37323 GN Apeldoorn06 26 820 650www.praktijkotero.nl

Apeldoorn: Angelique Waayer – Praktijk de Cocon

Blekersweg 387312 GL Apeldoorn06-18166384www.decocon.nu

Apeldoorn: ECLG – Inge Peer, Gemma Moed

Prof. Röntgenstraat 87311 AM Apeldoorn085-8771673www.eclg.nl

Apeldoorn: Entrea lindenhout – Esther van den Belt, Christel Thomassen en Inge Kalkhoven

Tussen de Eiken 1097325 HH Apeldoorn088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Apeldoorn: Linda Loeters – Psychologische Dienstverlening IJsselgroep (PDIJ)

2e Wormenseweg 807331VG Apeldoorn088 093 15 15www.ijsselgroep-pdij.nl

Apeldoorn: Marieke Nijmeijer – Spelrijk

Korteweg 547315 CN Apeldoorn06 48699869www.spelrijk.nl

Apeldoorn: Peter Hagen – Zorgparaat

Oude Beekbergerweg 1007331 HT Apeldoorn06 112 363 85zorgparaat.nl

Apeldoorn: Praktijk Zij aan Zij Apeldoorn

Fabianusstraat 4 Apeldoorn

Apeldoorn: Sabine van Alphen – Praktijk Levenspad

Deventerstraat 130-J7321CD Apeldoorn06-43137415www.praktijklevenspad.com

Apeldoorn: Ursula Becker – Praktijk Aventurijn

Baron Sloetkade 2817321 ZX Apeldoorn06 146 393 95www.therapieaventurijn.nl

Apeldoorn: Yvonne Visser – Ycare 

Nijbroekseweg 37323 RE Apeldoornwww.ycareonline.nl

Arnhem: Arieke Küpers – RIOZorg

Jansbinnensingel 16811 AJ Arnhemwww.riozorg.nl

Arnhem: Birgit van Hal – Medische Psychologie Rijnstate

Wagnerlaan 556815 AD Arnhemwww.rijnstate.nl/medischepsychologie

Arnhem: Dokter Bosman – Laura de Jong

Eusebiusbuitensingel 2a6828 HS Arnhemwww.dokterbosman.nl

Arnhem: ECLG – Inge Peer, Gemma Moed

Ijsselburcht 36825 BS Arnhem085-8771673www.eclg.nl

Arnhem: Entrea lindenhout – Judith Wijnen, Suzanne Swinkels, Desiree De Jongh, Malou van Essen, Saskia Weener

Heijenoordseweg 16813 GG Arnhem088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Arnhem: Hannah Weerkamp – Melody PsyCare GGZ

Esperantolaan 26824 LV Arnhem06 513 533 65www.psycare.nl

Arnhem: Jaimy Leemans – AquaMentis

Arnhem: Janneke de Heus – De Opgroeiwinkel

Van Oldenbarneveldtstraat 906827 AN Arnhem0618793511www.opgroeiwinkel.nl

Arnhem: Jikke Neuteboom – Praktijk Relou

Burgemeester Matsersingel 200 Arnhem026-3033488www.praktijk-relou.nl

Arnhem: Joukje Bartelet – Rijnstate, afdeling medische psychologie

Arnhem: Lizette Massop – Plushome

Rietgrachtstraat 1216828 KC Arnhemplushome.nl/behandeling

Arnhem: Monique Samsen – ACT4life

Willemsplein 26811KA Arnhemwww.psycholoogarnhem.nl

Arnhem: Monique Schaminée – Ludiq

Kastanjelaan 296828 GH Arnhem06- 285 384 51www.ludiq.nl

Arnhem: Neeltje de Best – Family Supporters Midden Gelderland

Utrechtseweg 1676812 AC Arnhem026-7370174www.familysupporters.nl

Beuningen: Els Misset-Overmars – GZ psycholoog

Thujapark 216642 CB Beuningen024-6770689www.psychologenthujapark.nl

Borculo: Feray Sümer – Praktijk Denktank

Geesterse Binnenweg 587271 VZ Borculo0545-224291www.praktijkdenktank.nl

Borculo: Frederike Nikkels, Elsbeth ter Haar – SOTOG

Borculo: Praktijk Denktank – Larissa Koster, Bennie Koster

Geesterse Binnenweg 587271 VZ Borculo0545 224291www.praktijkdenktank.nl

Borculo: Rieneke de Raaff – Praktijk Denktank

Geesterse Binnenweg 587271 VZ Borculo0545-224291www.praktijkdenktank.nl

Culemborg: Nickey Smits – Bureau Flore

Maalkoppelweg 44105 HH Culemborgwww.bureauflore.nl

De Steeg: Renée Heineman-Gosschalk – Brein in Balans

Diepesteeg 236994 CC De Steeg06 13 23 59 73www.breininbalans.nl

Dodewaard: Britta Suykerbuyk – MB Kinder- en Jeugdpsychologie

Steegakker 146669 CZ Dodewaard

Doesburg: Kristel Roes – Praktijk KOM Kindertherapie op maat

Zandbergstraat 106981 DR Doesburg06 442 955 26www.komkinderpraktijk.nl

Doetinchem: Entrea Lindenhout- Angelique Knipscheer en Jeanette Tangelder

Notenlaan 27001 EB Doetinchem088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Doetinchem: Jolanda Vogel, Coaching, Training & Advies

Duikerstraat 287004 LC Doetinchem06 421 071 72

Doetinchem: Julia Bultink – Psychologenpraktijk Kramer

Haareweg 85-877009 EB Doetinchem0314-395010praktijkkramer.nl

Doetinchem: Karin Weijers – Kompas Hoogbegaafdheid

Hof van Straatsburg 107007 KG Doetinchem06 12 04 44 22www.kompashoogbegaafdheid.nl

Doetinchem: Laurien van der Laan – VSO De Isselborgh

Slotlaan 357006 HA Doetinchemwww.vso-isselborgh.nl

Doetinchem: Nienke Deelen – Praktijk Samen Deelen

Bastinglaan 1057006 EJ Doetinchemwww.praktijksamendeelen.nl

Doetinchem: Praktijk Zij aan Zij Doetinchem

Hofstraat 22A Doetinchem

Doorwerth: Marceline Sikken Orthopedagogiek – Marceline Sikken

Driel: Femke Slaats – Praktijk Kind en Meer

Kerkstraat6665 CH Driel024-3791901www.kindenmeer.nl

Duiven: Nicole Stoel-Radstake – Calmkids

Stenograaf 16921 EX Duiven0316745529www.calmkids.nl

Ede: Annet de Kruijf – Entrea Lindenhout

Stationsweg 656711 PL Ede088 3562001www.entrealindenhout.nl

Ede: ECLG – Maartje Janssen Steenberg

Galvanistraat 76716 AE Ede085-8771673www.eclg.nl

Ede: Entrea lindenhout – Mendy ter Horst, Linda Jansen en Joram Hulzebosch

Stationsweg 656711 PL Ede088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Ede: Yvonne Abrahams – Praktijk Extralent

Stationsweg 1096711 PN Ede0318-255060www.praktijkextralent.nl

Eefde: Ellen Dijkman – Praktijk Eefde

Rustoordlaan 107211 AX Eefdewww.praktijkeefde.nl

Eibergen: Rianne Bulsink – De Opstap pedagogisch adviesbureau 

Kerkstraat 30-107151 BW Eibergen0545 287678www.deopstap.com

Elst: Hanneke van der Eerden – Praktijk Ponga Kind- En Jeugdhulp

Industrieweg Oost 9d6662 NE Elstwww.praktijkponga.nl

Elst: Janouk Hermsen – Praktijk Ponga

Industrieweg Oost 9 D6662 NE Elst0481-711101praktijkponga.nl

Epe: Dion Schiebergen – Intraverte

Le Chevalierlaan 198162 PD Epe06 408 114 94www.intraverte.nl

Geldermalsen: De Testpsycholoog

Kostverlorenkade 64191 CH Geldermalsen(0345) 504 989 | (020) 2611 932www.detestpsycholoog.nl

Geldermalsen: Madelein Karakoç-Vrieling – MB Kinder- en Jeugdpsychologie

Kostverlorenkade 64191 CH Geldermalsen0418 700 509www.mbpsychologie.nl

Geldermalsen: Marjolein Wisse – MB Kinder- en Jeugdpsychologie

Kostverlorenkade 64191 CH Geldermalsen

Geldermalsen: Praktijk Ontdek! – Maaike Welle en Milou Graave

Rijksstraatweg 64 - 101 (de Pluk)4191 SG Geldermalsen+31 (0)6-27166490www.praktijkontdek.nl

Groenlo: Silke Meinen – Jeugd ggz team Achterhoek Dimence Groep

Buitenschans 507141 EL Groenlo0575 509 943www.jeugdggz.nl/locaties/groenlo

Harfsen: Katja Witsenburg – Spel Therapie Studio

Reeverweg 427217 TG Harfsen0573-431329www.speltherapiestudio.nl

Heerde: Gertine Vorstelman – Estudio Luna

Kanaalstraat 188181 HW Heerde06 12 444 558www.estudioluna.nl

Hummelo: Lianne Keuper – Excelleren in Leren

Zutphenseweg 16999BG Hummelo06 553 423 98excelleren-in-leren.nl

Lent: Susan de Jong-van Tilborg – Praktijk Jong Geleerd

Frankrijkstraat 2356663 MB Lent06-20269405www.praktijkjonggeleerd.nl

Lichtenvoorde: Jorieke Groeneveld – Samenwerkingsverband Slinge-Berkel

Dr. Ariënsstraat 37131 XM Lichtenvoorde

Lochem: Marian Veldman – Speltherapie Onderweg

Neede: Lotte Kraaijenzank – Oer! Coaching & Training

Braak 347161 BB Neede06-22266576www.oer-coaching.nl

Nijmegen: Anne van den Bosch – ECLG

Graafseweg 2746532 ZV Nijmegen+31- (0) 85 – 878 11 70www.eclg.nl

Nijmegen: ECLG – Inge Peer, Gemma Moed

Graafseweg 2746532 ZV Nijmegen085-8771673www.eclg.nl

Nijmegen: Emely Nederlof – Sterker sociaal werk

Panovenlaan 1;6525 DZ Nijmegenwww.sterker.nl

Nijmegen: Ine Op Heij – Psychologenpraktijk Op Heij

Willem Schiffstraat 196525 BR Nijmegen024-3223435www.op-heij.nl

Nijmegen: Inge Schepers – Ambulatorium Nijmegen

Toernooiveld 56525 ED Nijmegen024-648 76 55www.ambulatoriumnijmegen.nl

Nijmegen: Irma de Bruijn – Irma coacht

Smidstraat 326511 WB Nijmegen06 439 974 73irmacoacht.nl

Nijmegen: Judith Peters – Kindercoaching Goffertpark

Muntmeesterlaan 416532 XA Nijmegen06-45462134www.kindercoachinggofferpark.nl

Nijmegen/Groesbeek: Désirée Verheij – Praktijk Désirée Verheij

Oosterbeek: Jet Verkade – Pluryn JPH Oosterbeek

Utrechtseweg 3166862 BC Oosterbeek06 185 389 27www.pluryn.nl

Oosterbeek: Kind & meer – Miranda van Hunnik en Carlijn van den Houdt

Steijnweg 246861 DH Oosterbeek026 379 1901www.kindenmeer.nl

Overasselt: Nelleke Phoelich – Nelleke Phoelich Coaching

Prinses Irenestraat 166611BH Overasselt0627488758www.nellekephoelichcoaching.nl

Tiel: Helen van Ekerschot – Pedagogische Praktijk Tiel

Dodewaardlaan 5.084006 EA Tiel0344 663 310pptiel.praktijkinfo.nl

Tiel: Jolein van den Bogaart – Psychologiepraktijk MOED

Hovenierslaantje 204001HP Tiel

Tiel: SCIO Positieve Psychologie – Jolein van den Bogaart

Spoorstraat 124001 CN Tiel085 - 792 00 04www.scio.nl

Twello: Ada Bosscher – Intermezzi

Sweelinckstraat 187391 XS Twello06 29192332www.intermezzi.nl

Ubbergen: Anne-Renske Huizinga, Sandy Kremers -Entrea Lindenhout

Hengstdal 66574 NA Ubbergen088 356 20 00www.entrealindenhout.nl

Ubbergen: Rian Rooijmans – Entrealindenhout

Hengstdal 66574 NA Ubbergen088-3562002www.entrealindenhout.nl

Velp: Fay Senhorst – Psychologenpraktijk De Wenteling

Velp: Nadia Verhoeff – PIT Psychologen

Stationsstraat 326881 WB Velp026-3649086www.pitpsychologen.nl

Velp: Praktijk Zij aan Zij Velp

Emmastraat 18a Velp

Vorden: Jeannette Hartelman – Perspectief4Kids

De Voornekamp 67251 VL Vorden06- 228 350 91www.perspectief4kids.nl

Wageningen: Psychologen Centrum Wageningen – Judy Chau, Eke Petter-Haan, Esther Janssen

Markt 20c6701 CZ Wageningen0317 41 42 99www.pcwageningen.nl

Warnsveld – Amber Albrecht – Isendoorn College

Lage Weide 17231 NN Warnsveldwww.isendoorn.nl

Wezep: Bettine de Jong – Expertisecentrum Adapt​

Warmtekrachtstraat 68094 SE Hattemerbroek06 12301018

Wijchen: Praktijk voor Kinder- en Jeugdpsychologie Maas en Waal – Jolein van den Bogaart, Manon van Starrenburg, Mariska de Wolf, Susan Noordman en Renée Bindels

Huurlingsedam 81a6603 LH Wijchen085 - 053 03 28www.praktijkmaasenwaal.nl

Wijchen: Jeanette Hurkens – Lapin Lazuli voor jou

Wijchen: Jeanette Hurkens – Lapin Lazuli voor jou

Campuslaan 66602HX Wijchenwww.lapinlazulivoorjou.nl

Wilp: Annelie Neuteboom – Praktijk Sherpa

Dorpsstraat 17384BC Wilp06-48266753www.praktijksherpa.nl

Zaltbommel: Ghislaine Ruijters – Mentaal Beter Jong Zaltbommel

Hogeweg 375301 LJ Zaltbommelwww.mentaalbeter.nl/praktijken/zaltbommel

Zaltbommel: Iris Westerlaken – Psychologenpraktijk Bommelerwaard

Van Heemstraweg West 11d5301 PA Zaltbommel0418 515 214www.psychologenbommelerwaard.nl

Zaltbommel: Manita Buitenweg – MB Kinder- en Jeugdpsychologie

De Virieusingel 85301 GB Zaltbommel0418 700 509www.mbpsychologie.nl

Zevenaar: Praktijk Zij aan Zij Zevenaar

De Hooge Bongert 1A Zevenaar

Zutphen: Entrea Lindenhout – Inge Kalkhoven, Yvon van Dorp en Jettie Salomons

Piet Heinstraat 57204 JN Zutphen088 356 20 01www.entrealindenhout.nl

Zutphen: Hilde Pol-Beumer – JeugdGGZ Zutphen (Dimence groep)

Zutphen: Laura Verdenius – BrainSpa

Waterstraat 67201 HN Zutphen06 53 65 91 29kids.brainspa.nl

Zutphen: Praktijk Zij aan Zij Zutphen

Paulus Potterstraat 12 Zutphen

Zutphen: Sandra Krijgsman – Jeugd en Gezinscoach Zutphen

Nieuwstad 73 Zutphen06 144 346 10www.jgzutphen.nl

Groningen: Ellen Voornhout – MINDCARE

Groningen: Jolien van den Akker – WIJ Groningen

Heesterpoort 19713 KX Groningen06 525 651 41wij.groningen.nl

Groningen: Marlies ten Duis ENERGIE & ONTWIKKELING – Marlies ten Duis

Bloemsingel 1909712 KZ Groningen06-131 620 43www.marliestenduis.nl

Groningen: Mirjam Gort – WIJ Groningen

Heesterpoort 19713 KX Groningen06 256 341 16www.wij.groningen.nl

Groningen: Saskia de Nijs – Beter door kunst

Noorderhaven zz 329712 VK Groningen06-23058526www.beterdoorkunst.nl

Haren: Heidi Doddema – Junomi

Middelhorsterweg 29751 TE Haren06 227 458 52www.junomi.nu

Haren: Marielle Jongsma – Visio Onderwijs Haren

Rijksstraatweg 2849752 CL Harenwww.visio.org

Hoogezand: Sabine van der Kolk – X-Tense

Meint Veningastraat 107-1099601 KE Hoogezand06 290 106 45www.x-tense.nl

Brunssum: Bo Handels – Praktijk BO – Op zoek naar jezelf

Brunssum: Majella Lammers – Praktijk voor kinder- en jongerenhypnotherapie

Schildstraat 246444 XM Brunssum0629773744Www.majellalammers.nl

Gennep: Anneke Coolen-van Zutphen – Praktijk InKleur

Picardie 386591 JE Gennep06-16422145www.praktijkinkleur.nl

Heijen – Resi Beelen – Resi Praktijk voor orthopedagogiek

Erfsebosweg 646598 AJ Heijenwww.resibeelen.nl

Herten: Gerarda Beumer – Beeldend 7

Hoofdstraat 356049 EA Herten06 838 715 22www.beeldend7.nl

Heythuysen: Willeke Schalley – Praktijk voor kind & jeugd

Biesstraat 506063AE Heythuysen06 578 912 97‬www.willekeschalley.nl

Kerkrade: ECLG – Tanja Blanc, Caro Paffen

Eurode-park 16461 KB Kerkrade085-8771673www.eclg.nl

Klimmen: Iris van Horen – Paerdenkracht

Retersbekerweg 15a6343 PH Klimmen06-41872459www.paerdenkracht.nl

Maasbracht: Mentaal Beter – Tessa van Daal

Zuidsingel 2A6051 CH Maasbrachtwww.mentaalbeter.nl

Maastricht: ECLG – Denise Felix

Randwycksingel 20 A-026229 EE Maastricht085-8771673www.eclg.nl

Maastricht: ECLG – Tanja Blanc, Lucienne Hermans, Caro Paffen

Rijksweg 72B6228 XZ Maastricht085-8771673www.eclg.nl

Maastricht: Judith Cobben – Mosalira

Kelvinstraat 36227 VA Maastrichtwww.kcdevlinderboom.nl

Maastricht: Kim Gulikers – Mondriaan Kinderen en Jeugdigen Maastricht

Maastricht: Sonja Frijns – Kompas4kids

Brouwersweg 1006216 EG Maastricht06 128 242 51www.kompas4kids.nl

Ransdaal: Roy Zinzen – Equiteam

Ransdalerstraat 1006312 AK Ransdaal06-155 446 60www.equiteam-heuvelland.nl

Reuver: Liesbeth Brünken – KindBekwaam

Tuindersweg 15953 TD Reuverwww.kindbekwaam.nl

Rijckholt: Monique Raemaekers – Praktijk Munico

Rijksweg 2006247 AN Rijckholt06-205 047 26www.munico.nl

Roermond: ECLG – Tanja Blanc, Lucienne Hermans

Keulsebaan 5066045 GL Roermond085-8771673www.eclg.nl

Sittard: ECLG – Tanja Blanc, Lucienne Hermans, Caro Paffen

Swentiboldstraat 216137 AE Sittard085-8771673www.eclg.nl

Spaubeek: Kompas4kids – Sonja Frijns en Anouk Stassen

Hobbelrade 786176 CJ Spaubeek06 128 242 51www.kompas4kids.nl

Urmond: Rachel Paulissen – H&G Onderwijs B.V.

Mauritslaan 496129 EL Urmond0464744755www.hgonderwijs.nl

Valkenburg a/d Geul: Joyce Akse – Psychologisch Centrum PSY-Care

Broekhem 116301 HD Valkenburg a/d Geulpsy-care.nl

Valkenburg: Suzanne Scheres – Praktijk ik ben ik

St. Gerlachstraat 46301 JP Valkenburg06- 227 835 16www.praktijk-ikbenik.nl

Venlo-Blerick: 2-act.nu -Liesbeth Brünken, Maartje Theewen, Jeanette Hurkens

Venrayseweg 575921 KJ Venlo-Blerick06 131 882 13www.2-act.nu

Venlo: Bregje Kleijnen – Stichting Pactum

Dr. Blumenkampstraat 95922XV Venlo0475588400www.rubicon-jeugdzorg.nl

Venlo: Bo van der Woning-Peters – BOEI

Albert Cuypstraat 1E5914 XE Venlowww.boei-limburg.nl

Venlo: Eefke Custers – Praktijk Leef

Deken van Oppensingel 61a5911 AB Venlo0615501982www.praktijkeefkecusters.nl

Venlo: Eefke van Rensch-Schreurs – Praktijk voor Psychologie Eefke van Rensch

Deken van Oppensingel 61a5911 AB Venlo06 1855 2304www.praktijkeefkevanrensch.nl

Venlo: Maartje Theewen – Praktijk Kijk mij

Burgemeester van Liebergenstraat 85913 AT Venlo06 155 139 95

Venlo: Monique Sloots – KnopOm training, coaching & advies

Kaldenkerkerweg 205913 AE Venlo06 170 170 43www.knopom.com

Venlo: STERKR – Janine Mickers, Ellen Hendrickx

Hogeweg 99d5914 BC Venlo088 478 7832www.sterkrhelpt.nl

Venray: Bregje Kleijnen – Stichting Pactum

Eindstraat 405801CR Venray0475588400www.rubicon-jeugdzorg.nl

Asten: Astrid van den Boomen-Meeuws – Therapiepraktijk Amiant 

Ommelseweg 555721 WT Asten085 024 00 68www.praktijkamiant.nl

Asten: Marjon Smits – Praktijk JongGeleerd

Voordeldonk 605721 HM Asten06-10812957www.JongGeleerd.info

Bergen op Zoom: Susan Ooms – Logopedie & Stottercentrum Bergen op Zoom – Rilland

Laan van Everswaard 78a4617 LK Bergen op Zoom06-11830701www.stottercentrumboz.nl

Berghem: Danielle Vestering – Daan Coaching

Heistraat 75351 PN Berghem06 31 50 89 47www.daan-coaching.nl

Boxmeer: Mentaal Beter – Sandra Roelofs en Mandy Engels

Koorstraat 2B5831 GH Boxmeer088-0330600www.mentaalbeter.nl

Boxmeer: Pascalle Hendriks de Leeuw – Innerlijke Zorg

Valendries 1F5831 DV Boxmeer06- 107 465 61www.innerlijke-zorg.nl

Breda: Camiel van den Hout – Praktijk voor Kinder- en Jeugdpsychologie Van den Hout

Gasthuisvelden 114811VX Breda06-438 839 00www.kinderpsycholoogbreda.nl

Breda: Barbara Polak – Mijn Uiltje

Kloosterlaan 2724811 EE Breda06 24 63 45 93www.mijnuiltje.nl

Breda: Cassandra Mosch – De Vlieger

Blauwoogvlinder 84814 ST Breda06-41760162www.devlieger-breda.nl

Breda: Cynthia Huijsmans-Jonkers – Mentaal Beter Jong

Paardeweide 64824 EH Breda088 033 06 00www.mentaalbeter.nl

Breda: ECLG – Jessica Ansems, Nancie Bot, Ellen Doolaege

Amstelstraat 44812 VL Breda085-8771673www.eclg.nl

Breda: Judith Pieron

Zilvervlek 254814 VB Breda06-41324582

Den Bosch: Melinda Papo – Floribus

Den Dungen: Niki van Zon – Praktijk Haans KaJo

Bosscheweg 15275 HD Den Dungen073 551 10 01www.praktijkhaanskajo.nl

Den Dungen: Renkse Roes – Praktijk Haans KaJo

Bosscheweg 15275 HD Den Dungen073 5511001www.praktijkhaanskajo.nl

Deurne: Jaime Rooseboom / Marjon Keunen – Praktijk Hartwijs

Jules de Cortestraat 245751 PR Deurne06-397 242 46www.praktijkhartwijs.nl

Drunen: Froukje van Ballegooijen – Praktijk voor Talent

Brahmspark 235151 LM Drunen06 83 369 463www.praktijkvoortalent.nl

Dussen: Fleur Naus – Orthowest

Anjelierstraat 394261 CJ Wijk en Aalburgwww.orthowest.nl

Eersel: Debby Wijnings – Breinz, psychologiepraktijk voor kind en jeugd

Gebint 1 u5521 WD Eersel06 12 63 03 41www.breinz.nl

Eersel: Mieke Slenders, Hanneke Stokkermans – Breinz, psychologiepraktijk voor Kind & Jeugd

Gebint 1U5521 WD Eersel06-52012287www.breinz.nl

Eindhoven: Barbara de Bruin – Psychologiepraktijk Plus

Jan Smitzlaan 75611 LD Eindhoven06 117 954 37www.psychologiepraktijkplus.nl

Eindhoven: ECLG – Peggy Immenga, Anja vd Velden, Helga Joosten, Inge Creemers, Laura van Bennekom, Lucienne Hermans

Jeroen Boschlaan 220a5613 GD Eindhoven085-8771673www.eclg.nl

Eindhoven: Eefke Scheepers Psychologie & Coaching

Eindhoven: Libra Revalidatie en Audiologie – Barbara van Dormolen en Marloes van Oort

Toledolaan 25629 CC Eindhoven088 31 32 325www.libranet.nl

Esbeek: Maaike Friesen – ‘t Hoogeind

Hoogeindsestraat 15085NK Esbeek06 16446467www.thoogeind.nl

Etten-Leur: Ingrid Voermans – Praktijk ABC

Van Bergenplein 13A4871 CD Etten-Leur076-7507337www.praktijkabc.nl

Gemert: Janine Mickers – Sprekend Werkstuk

Gemert: Loes van Hoofd – Centrum Jeugd en Gezin Gemert-Bakel

Ridderplein 15421 CV Gemertwww.gemert-bakel.nl/jeugd

Halsteren: Femke Castenmiller – Join onderwijs en opvoeding

Heeze: Manon de Bresser – De Berkenschutse (V)SO

Sterkselseweg 655591 VE Heeze040 227 9300www.berkenschutse.nl

Helmond: ECLG – Anja vd Velden, Helga Joosten, Inge Creemers

Wethouder den Oudenstraat 45706 ST Helmond085-8771673www.eclg.nl

Helmond: Natascha Schroten – Orthopedagogische Praktijk Natascha Schroten

Molenstraat 38b5701 KG Helmond06-14585770www.nataschaschroten.nl

Hilvarenbeek: Marleen Beuger – Praktijk Barend Spijkers

Paardenstraat 25081 CH Hilvarenbeek013 513 0514www.praktijk-barendspijkers.nl

Langeboom: Elidoor Gerrits – De Kleine Beer

Wilgenlaan 105453 KX Langenboom0613652845www.gastouderdekleinebeer.nl

Nuenen: Sascha Brandsma – Het KinderCollectief

Laan van Nuenhem 505673 PB Nuenen06 420 025 76www.hetkindercollectief.nl

Oirschot: Nina van den Berg – van den Bosch & Kroes psychologen  

Dekanijstraat 25688 Ar Oirschot0499 577 921www.vandenbosch-kroes.nl

Oisterwijk: Helen van Schaik van Griensven – Pandora Praktijk voor Speltherapie, ACT4life en Ouderbegeleiding

Zoom 85061 RC Oisterwijkwww.pandora-spel.nl

Oisterwijk: Joyce Jansen – Praktijk voor Sportpsychologie

Burgemeester Canterslaan 505062 EW Oisterwijk06 47 49 26 75www.joycejansen.com

Ommel: Marly van Gemert – FourFeet

Oostappensedijk 155724 PM Ommelwww.fourfeet.nl

Oss: De Testpsycholoog

Oss: Bea Zwanenburg – Trots kindercoaching Oss

Oss: Janet Papo- van Zandvoort

Hoogheuvelstraat 405342 VV Oss06-422220937www.janetpapo.nl

Oss: Sanne de Bruijn – GGZ Oost Brabant

Gezondheidslaan 655342 JW Oss0492 - 84 70 00www.ggzoostbrabant.nl

Prinsenbeek: Sanne Bouman -Orthopedagogische Praktijk Boom (OPB)

Vogelbos 414841 EM Prinsenbeek076 542 07 22boom-opb.nl

Riethoven: Wendy de Ruiter – Burobrein3

Schoolstraat 285581 AH Riethovenwww.burobrein3.nl

Roosendaal: Angela van den Bosch – Spring Jeugdprofessionals

Bovendonk 194707 ZH Roosendaal06- 241 916 89www.springjeugd.nl

Roosendaal: Irene Hamerlinck – 4mb

Eglantier 1b4707 AA Roosendaal0165 7690004mb.nl

Roosendaal: Jaxie! Praktijk voor kinderpsychologie en orthopedagogiek – Demi Brugel, Jurdis Mannie

Bergrand 2344707 AT Roosendaalwww.jaxie.nl

Roosendaal: Joëlle Simonis – Gemeente Roosendaal

Stadserf 14701 NK Roosendaal0634247347

Rosmalen: Judith Rovers – Praktijk voor kinder en jeugdtherapie Judith Rovers/Gezondheidscentrum de Groote Wielen

Groote Wielen laan 895247 JA Rosmalen073-6579529www.praktijkjudithrovers.nl

Rosmalen: Kindcentrum Wittering.nl – Mutinta Leermakers en Sanne van Santvoort

Deltalaan 1405247 JT Rosmalen073-8507750www.wittering.nl

Rosmalen: Nienke Uitdehaag-Landeweer – Buro3o

Bernadettestraat 105248 AP Rosmalen073 5224511www.buro3o.nl

Rosmalen: Petra van Tongeren-de Crom – Buro Parte: praktijk voor kinderen en hun omgeving

Deken Fritsenstraat 90a5243 VR Rosmalen06 23823442www.buroparte.nl

s‘ Gravenmoer: Marjon van der Sar-Borst – Eigenwijs, praktijk voor Integratieve Kinder- en Jeugdtherapie

Sambeek: Annelies Hoefman-Smits – AHA! Coaching

Grotestraat 165836 AE Sambeek06 139 991 63www.aha-coaching.nl

Sint-Oedenrode: Niki van Zon – De Borgmolen

Phillipusstraat 1b5492 DB Sint-Oedenrodewww.deborgmolen.nl

Steenbergen: Inge van Overveld – Praktijk de Sleutel

Kruitweg 24651 EE Steenbergen0167-562599www.praktijkdesleutel.com

Tilburg: ECLG – Jessica Ansems, Nancie Bot, Ellen Doolaege

Bijsterveldenlaan 55045 TZ Tilburg085-8771673www.eclg.nl

Tilburg: Hanneke van de Sanden – Autonomie in Beweging

Dr. Hub van Doorneweg 815026 RB Tilburg06 345 782 05autonomieinbeweging.nl

Tilburg: In Verbinding – Esther de Kock & Lotte Rombouts-Lucieer

Tilburg: Linda Bogaerts – EENVOUD: praktijk voor psychologie

Kruisvaardersstraat 32A5021 BE Tilburgwww.praktijkeenvoud.nl

Tilburg: Marleen van Esch – OnderwijsZorgTeam

Dr. Hub van Doorneweg 815026 RB Tilburg013-4600010www.onderwijszorgteam.nl

Uden: Judith Greuters – Praktijk Ontdek!

Volkelseweg 2a5405 NA Uden06-27166490www.praktijkontdek.nl

Veldhoven: Kari-Anne Tummers – High5 kinderpraktijk

Dorpstraat 675504 HB Veldhovenwww.high5kinderpraktijk.nl

Vlijmen: Natasja Pullens – Praktijk SKETCH

Schout Lieshoutstraat 405251 TP Vlijmen06 519 274 13www.praktijksketch.nl

Vught: Virna Molenaar – Herlaarhof

Boxtelseweg 32 Vught0613402981www.herlaarhof.nl

Woensdrecht: Mirjam de Nijs – You&Me Psychologie

Marktje 474634 VV Woensdrecht06 550 623 36www.youmepsychologie.nl

Zeeland (N.Br): Marieke van Esch – HB in beeld

Achter-Oventje 20a5411 NN Zeeland06-164 104 06www.hbinbeeld.nl

Zevenbergen: Daisy Shneijderberg – BloomingbyDaisy

Bloedkoraal 24762 BJ zevenbergenwww.bloomingbydaisy.nl

Amstelveen: De Testpsycholoog

Amsterdam: Annemiek Janssen – Ouder- en kindteams Amsterdam

Amsterdam: Anniek Ratelband – Fibbe SCL

Stadionplein 711076 CJ Amsterdam020-2442539www.fibbescl.nl

Amsterdam: De Testpsycholoog

Amsterdam: Emilie Merkx – Dokter Bosman

Surinameplein 57 Amsterdamdokterbosman.nl/locatie/amsterdam

Amsterdam: Jessie Mooij – de Basisclub 

Olympiakade 81076XP Amsterdam06 208 661 57www.basisclub.nl

Amsterdam: Renie van Putte -Jongerencoaching IJburg

Ijburglaan 630E1087 CE Amsterdam06 – 167 66 724www.jongerencoachingijburg.nl

Andijk: Barbara de Jong – Blissful Kids

Langeweer 191619 Dr Andijk06 216 656 46www.blissfulkids.nl

Blaricum: Marion Pels Rijcken-van Bon – Kinder en Jeugdpraktijk Stoer

Den Burg: Fleur OP Texel – Fleur Kuip

Jonkerstraat 61791 GN Den Burg06 442 592 80www.fleuroptexel.nl

Edam: Marja Kruiswijk – Kinderpraktijk Edam

Jan Nieuwenhuizenplein 101135 WV Edam06-38249454www.kinderpraktijkedam.nl

Haarlem: Diana Nugteren – Praktijk Adelante

Kromhoutlaan 1c2033 WJ Haarlem06-45578709www.praktijkadelante.nl

Haarlem: Roel Verdel – Praktijk Roel

Zuider Emmakade 45F2012 KN Haarlem06 515 317 76www.roel-haarlem.nl

Heiloo: Paula Gilles – Ontmoetingsatelier

Hippolytushoef : Linda Biersteker-Kurver – Lekker Bezig Kindercoaching

Gemeenelandsweg 281777 NN Hippolytushoefwww.lbkcoaching.nl

Hoorn: Jantien Mijwaart – Centrum voor Kindertherapie

Lepelaar 31628 CZ Hoorn06-19412577www.cvkt.nl

Koog aan de Zaan: De Testpsycholoog

Purmerend – Anita Jonk – KiKiT Kinder- en Jongerentherapie

Clara Visserstraat 1221447 HT Purmerend0299-647643www.kik-it-kindertherapie.nl

Purmerend: Erica Lucchi – Praktijk voor integratieve kinder- en jongerentherapie Asjemenou!

Rozenstraat 211441HV Purmerend06-30463075www.as-je-me-nou.nl

Weesp: Marijke Schekkerman – De Begaafden Wijzer

Korte Stammerdijk 171382 BL Weespdebegaafdenwijzer.nl

Wieringerwerf: Jolien Glas – Jolien Glas Oefentherapie

Sicco Mansholtstraat 11771 CS Wieringerwerf06 126 601 52www.jolienglasoefentherapie.nl

Zaandam: Jantien Mijwaart – Eigen Kijk, beeldende therapie voor jeugd en jongeren

Affuitenhal 11505 RE Zaandam06-194 125 77www.eigen-kijk.nl

Almelo: Bernice Bolscher – Instituut Nijenkamp

Ootmarsumsestraat 75/777602 JR Almelo0546 538500www.nijenkamp.nl

Almelo: Esther Willigenburg – Ziekenhuisgroep Twente, afdeling Medische Psychologie

Almelo: Marjolijn Dull – Thuisteam Twente

Schuttenstraat 77607 JA Almelo0546 455563www.thuisteamtwente.nl

Almelo: Monique Kienhuis – Ambiq Almelo/Hengelo/Enschede

Almelo

Dalfsen: Anouk Uitslag – Praktijk Kindercoaching & Remedial Teaching Anouk Uitslag

Vilsterkamp 187721 WH Dalfsen0626692959www.kindercoach-rt.nl

Deventer: Ellen Baer – Autimaat – maatwerk in autisme

Louis Pasteurstraat 10P7415 EP Deventer06 28 47 23 17www.autimaat.nl

Deventer: Ellen Meijer – AGNO

Bergsingel 817411 CN Deventer074-7620762www.agno.nl

Deventer: Janine van Zelst-Breukelman – St Philadelphia Zorg

Deventer: Joske van Bentum – MoleMann Mental Health, kind en jeugdteam

Mr. H.F. de Boerlaan 287417 DA Deventer088 020 13 00www.molemann.nl

Diepenheim – Martine Tijhuis – Kinder- en jeugdpsychologie praktijk Infano

Grotestraat 827478 AE Diepenheimwww.kinderpsychologie-infano.nl

Diepenheim: Monique Lohuis Kindercoach

Deventerdijk 127478 RR Diepenheim06 205 661 60www.moniquelohuiskindercoach.nl

Enschede: Henriëtte Dekker – Smart-Ease

Tromplaan 477513 AB Enschede0621486083www.smartease.nl

Enschede: Henriëtte Dekker – Smart-Ease, ECHA-specialist hoogbegaafdheid

Tromplaan 477513 AB Enschede0621486083www.smartease.nl

Enschede: Inge Broenink – Praktijk Juno

Deurningerstraat 23C7514 BC Enschede06 829 282 51www.praktijkjuno.nl

Enschede: Marloes van den Esschert – Pienter&Co

Gronausestraat 710-0147534 AM Enschede06-29222036www.pienterenco.nl

Haaksbergen: Gabriëlla Metin – Dokter Bosman

Brem 37483 BX Haaksbergen088 226 7645www.dokterbosman.nl

Haarle: Brenda uit het Broek – De Korenschoof

Snoeymansweg 137668 TH Haarle06 - 40 00 23 96www.dekorenschoof.nl

Hardenberg: Sietske Triemstra – Jeugdggz Dimencegroep

Hof van Pepijn 17772CW Hardenbergwww.jeugdggz.nl/locaties/hardenberg

Hasselt (NL): Marijke Nooter – Kinderfysiotherapie Zwartewaterland

Burg. Malcorpslaan 101a8061 AJ Hasselt038-4773592 of 06-23387358www.kinderfysiozwl.nl

Hellendoorn: Elviera Gritter – SO Elimschool

Luttenbergerweg 117447 PB Hellendoorn0548-655166www.sotog.nl

Hellendoorn: Iris Vrugteveen – VSO Elimschool

Luttenbergerweg 137447PB Hellendoornwww.vso-elimschool.nl

Hengelo: Ellen Meijer – AGNO

Hassinkweg 137556 BV Hengelo074-7620762www.agno.nl

Hengelo: Nienke Nijhuis – Kinder- en jeugdpraktijk Nienke

IJsselmuiden: Janita van Dijk – JANITAVANDIJK

Burgemeester van Engelenweg 52a8271 AT IJsselmuidenwww.janitavandijk.nl

Kampen: Vrony de Jong – Praktijk voor Kinderfysiotherapie Kampen

Oostzeestraat 388262 ES Kampen038 3320041www.kinderfysiokampen.nl

Losser: Chantal Noorda – Mentaal Losser

Lutterstraat 2A7581 BV Losser0628054722www.mentaallosser.nl

Meppel: Sjoerd Dirk Meijer – iQbegrijp

Oeverlandenweg 27944HZ Meppel06-42151759www.iQBegrijp.nl

Nijverdal: Anne Manenschijn

Nijverdal06-48958501

Oldenzaal: Ellen Nijhuis – Mana kindercoaching

Bijvanckstraat 287573 AX Oldenzaal06 83 77 78 81www.manakindercoaching.nl

Oldenzaal: Helios Kind & Jeugd

Jan Jansstraat 87576 BA Oldenzaal0541-534121helios-rt.nl

Oldenzaal: Jorieke Lohuis – Szaam

Zandbreeweg 10a7577 BZ Oldenzaal0541 712 070szaam.nl

Oldenzaal: Lieke Kamp – Szaam

Zandbreeweg 10 a/b7577 BZ Oldenzaal0541-712070szaam.nl

Oldenzaal: Miranda Oude Lashof-Gruyters – Heel Leven

de Matenstraat 517572 BV Oldenzaal06-53920965www.heel-leven.nl

Oldenzaal: Nicole Nijland – Stichting Hulphond Nederland

Jan Jansstraat 67576 BA Oldenzaal0486 41 18 78www.hulphond.nl

Ommen: Kelly Rozendal – HK-Zorg

Den Lagen Oordt 107731 GM Ommenwww.hk-zorg.nl

Ommen: Marjolein Bröring – Buro Lein

Vermeerstraat 107731 SM Ommen06 455 645 10www.burolein.nl

Rijssen: Anne Wil Eertink – Reggedok

Kerkstraat 77461 DB Rijssen0548-850595www.reggedok.nl

Rijssen: Eef van Asselt – Reggedok

Kerkstraat 77461 DB Rijssen0548 850 595www.reggedok.nl

Tubbergen: Mathlyn Letteboer – Fonky for Kids  

L. von Bönninghausenstraat 237651 AA Tubbergen06 53223764www.fonkyforkids.nl

Wierden: Loes Rolefes-Wesselink – Praktijk De Poel

Grote Maatweg 377642 GA Wierden06 45424943www.praktijkdepoel.nl

Zwolle – Tom van den Berg – Tom Onderwijs

Houtingkolk 88017NN Zwolle0618883455Www.tomonderwijs.com

Zwolle: Arja Roeleveld – GelukkigHB

Assiesstraat 2-D8011 XT Zwolle06-243 318 92www.gelukkighb.nl

Zwolle: Elise Onvlee – Kinderfysio de Regge

Zwolle: Leonie Hendriks – Lach en Geniet Kindercoaching

Sloetmarke 538016 CK Zwolle06-40 903 726www.lachengeniet.nl

Zwolle: Lysanne Smeenk – Intraverte

Zwolle: Mieke van Beek – Dokter Bosman

dr. Klinkertweg 2e8025 BS Zwolle088 - 226 77 70www.dokterbosman.nl

Zwolle: Miranda Adema – Dimence, jeugd GGZ

Zwolle: Petra Broersma – praktijk Petra Broersma

Zwolle: Renske van der Stege-Westrik – Zie Jou en KBC-Dyslexie

Drapenierlaan 78043AJ Zwolle06 41606721www.ziejou.nl

Zwolle: Revalidatiecentrum Vogellanden – Mirthe Obdeijn, Anniek van Vilsteren-Bessembinders, Maria Terra

Dokter Hengeveldweg 28025 AK Zwolle038- 498 11 11www.vogellanden.nl

Zwolle: Sharon van Dijk – Vic Orthopedagogiek

Amersfoort: ECLG – Maartje Janssen Steenberg

Van Boetzelaerlaan 24B3828 NS Amersfoort085-8771673www.eclg.nl

Amersfoort: Jacqueline Drop – Huisartsen Eemland de Amersfoort

Basicweg 12C3821 BR Amersfoort085 77 33 144www.huisarsteneemland.nl

Amersfoort: Marjolein Lensink – ComeniusGGZ

Zielhorsterweg 613813 ZX Amersfoort030 605 25 00www.comeniusggz.nl

Amersfoort: Mark den Boer – Bounce Back

Zonnehof 2A3811 NC Amersfoort06 338 371 81www.bounce-back.nl

Amersfoort: Marloes van Delden – Praktijk de Hoofdzaak

Koningin Sophialaan 153818 HR Amersfoort06- 417 097 87www.praktijkdehoofdzaak.nl

Amersfoort: Mathlyn Letteboer – Fonky for Kids

Ruimtevaart 243824 MX Amersfoort06 53223764www.fonkyforkids.nl

Amsterdam: Anouk Schilder – Léveo Opgroeipraktijk

Osdorpplein 4701068SZ Amsterdam06-10490002

Bilthoven: Jantien van der Wijngaard – Comenius GGZ

Leyenseweg 115B3721 BC bilthovenwww.comeniusggz.nl

Bilthoven: Sophie Froger – Psymens

Leyenseweg 111b3721 BC Bilthovenpsymens.nl

De Bilt: Femia Campagne – Praktijk PsychoWijs

Burgemeester de Withstraat 59a3237 EJ De Bilt06-44660011 | 06- 28116572www.psychowijs.nl

De Bilt: Merel Obermeijer – Welterusten slaapcoaching en Opvoedingsondersteuning Utrecht

Burgemeester de Withstraat 593732 EJ De Bilt06 213 367 39www.opvoedingsondersteuningutrecht.nl

De Meern – Krissie Mooij – KOOS Utrecht

Veldzigt 33453 PW De Meernwww.koosutrecht.nl

De Meern: KOOS Utrecht – Krissie Mooij & Veerle Baks

Veldzigt 33453 PW De Meern06 824 308 53www.koosutrecht.nl

Eemnes: Celina Gemen – Therapiepraktijk Zijn

Hilversum: Leora Ferdinando – PsyMens

Emmastraat 541213 AL Hilversum030-251 57 90

Houten: Amanda van Putten – Atlas Jeugdhulp

De Molen 30-323994DB Houten088-3210111www.atlasjeugdhulp.nl

Houten: Arwen Kronemeijer – Sterkbegaafd Talentbegeleiding

Kokermolen 43994 DH Houten06 37 272 640www.sterkbegaafd.nl

Lopik: Nanda Ponsteen – Natuurlijk Uitdaging

Anna van Burenstraat 393411 AH Lopik06- 533 071 11www.natuurlijkuitdaging.nl

Maarssen: Anne Berg – Mentaal Beter Jong

Bisonspoor 12163605 KZ Maarssenmentaalbeter.nl/praktijken/maarssen

Maarssen: Elise van Straten – Mentaal Beter Jong

Bisonspoor 12163605 KZ Maarssenmentaalbeter.nl/praktijken/maarssen

Nieuwegein: ECLG – Maartje Janssen Steenberg

Zoutkamperschans 1-63432 TZ Nieuwegein085-8771673www.eclg.nl

Nieuwegein: Maya Meentken – Domingo House (Hulphond Nederland)

Odijk: Jeanette van Groeningen-Kunneman – Praktijk Odijk

Singel 49b3984NV Odijk06 301 964 52www.praktijkodijk.nl

Soest: Jacqueline Drop – Stoerkracht rouw en verliesbegeleiding

Den Blieklaan 333766 AP Soest06 488 349 84www.stoerkracht.nl

Soest: Karlijn Musch – Praktijk Roets

Laanstraat 843762 KE Soest035-5337501www.praktijk-roets.nl

Soest: Katrien Costermans – Praktijk Roets

Laanstraat 843762 KE Soest035-5337501www.praktijk-roets.nl

Soest: Katrien Costermans – Speltherapie Katrien

Gallenkamp Pelsweg 143768 HV Soest06-50652195www.speltherapie-katrien.nl

Soest: Spreekuur Jeugd GGZ – Merel Buitink-Schram, Tineke Jobse, Emma Staal en Trudy Zonneveld

Soesterberg – Nikita Krouwel – Stichting Philadelphia Zorg

Amersfoortsestraat 47A3769 AD Soesterberg06-10394797www.philadelphia.nl/locaties/amersfoortsestraat

Utrecht: Irene Teeuwen – IRENEINTERIM orthopedagoog

Utrecht: Laura Stroo – schoolpsycholoog bij Het Onderwijsatelier

Utrecht: Mirella Lindström – Youz en I-psy jeugd en gezin

Euclideslaan 1613584 BS Utrechtwww.youz.nl/locaties/utrecht-ambulant

Veenendaal: Sanna Maris – Reinaerde, Vlindervallei

David Tenierslaan 83904 ZA Veenendaal030 22 99 922www.reinaerde.nl/zorg/kdcdevlindervallei

Vleuten: Jojanneke van de Kuilen – Psychologie Praktijk Vonk

Stationsstraat 293451 BV Vleuten06-41495670www.praktijkvonk.nl

Werkhoven: Marjolijn Naafs-van Dijk – Praktijk Puizel

Woerden: ComeniusGGZ – Kim van Ingen, Vera van den Berg, Maarten de Groen

Korenmolenlaan 1D3447 GG Woerden030 605 2500comeniusggz.nl

Woerden: Heske Vleming – Focuz Woerden

Polanerbaan 23447 GN Woerden030- 747 00 02

Zeist – Anja Pennings – Altrecht afdeling Rintveld

Wenshoek 43705 WE Zeistwww.altrecht.nl

Zeist: Invivo kids – Eline Nanninga, Hannah Verboom, Mathanja Blok, Marijke Silva

Sparrenheuvel 10 gebouw A3708 JE Zeist035-8200986www.invivokids.nl

Zeist: Mascha Schreuders – SBO de Stuifheuvel

Zeist

‘s Gravenzande: Annelies van Zwieten – Psychologiepraktijk Van Zwieten 

Zandeveltplein 572692 AJ 's Gravenzande06-16745253www.anneliesvanzwieten.nl

Abbenbroek: SWV Onderwijscollectief VPR – Phia Donkhorst

Gemeenlandsedijk Noord26i Abbenbroek

Barendrecht: Allyssia Sevenhuijsen – OZHW

Hakwei 22992 ZA Barendrechtwww.ozhw.nl

Barendrecht: Joyce Fehling – ACT-Barendrecht

Barendrechtact-barendrecht.nl

Barendrecht: Marieke Terpstra – Favens

Keijzer-akker 132994 BD Barendrecht06 211 00 136www.favens.nl

Capelle a/d IJssel : Inez den Hartog – ASVZ

Rhijnspoor 2292901 LB Capelle a/d IJssel0184-491247www.asvz.nl

Capelle aan de IJssel: Shirley van Zelm, Julia Lobato – Focuz Behandelcentrum Kind en Jeugd

Ligusterbaan 122908 LW Capelle aan de IJssel010- 463 77 66www.focuz.nl

Delft: Petra Goudappel – GoudAppèl-zzpetra

Laan van Altena 52613 AG Delft06 27359613

Den Haag: De Testpsycholoog

Den Haag: Basalt – Roeli Wierenga

Vrederustlaan 1802543 SW Den Haag070-3593593www.basaltrevalidatie.nl

Den Haag: Carolien Roosen – Centrum voor Jeugd en Gezin

Laan van Wateringse Veld 3922548 CJ Den Haag070-7528000www.cjgdenhaag.nl

Den Haag: Carolien Roosen – Youz

Dr. van Welylaan 22566 ER Den Haag088-3581050www.youz.nl

Den Haag: Christine Grift – Groeien in Vertrouwen 

Watervogelstraat 472492TE Den Haag06 478 504 94www.groeieninvertrouwen.nl

Den Haag: Impegno Den Haag – Wendy Redel en Josse Wetzer

Leeghwaterplein 452521 DB Den Haag085-808 83 50www.impegno.nl

Den Haag: Lana Pilaar – Praktijk Lana/Juliana Kinderziekenhuis Den Haag

Den Haag0629267559

Den Hoorn: Wieke Pasman

Den Hoorn

Dordrecht – Sanne Plazier – Dubbelzorg

Gravensingel 10133319 EV Dordrechtwww.dubbelzorg.nl

Dordrecht – Sanne Plazier – Huisartsenpraktijk Wildeboer & Viljac

Steegoversloot 183311 PP Dordrechthuisartsenpraktijkwildeboerenviljac.praktijkinfo.nl

Dordrecht: Annette van der Put – Remedial Education Center

Makore 403315 TX Dordrecht078 - 6210842

Dordrecht: Carlijn Dolmans-Hermans – Praktijk Bij Carlijn Psychomotorische Kindertherapie

Cornelis van Beverenstraat 133311 LH Dordrecht06-22236504www.bijcarlijn.nl

Dordrecht: Danique Jacobs – Kinderpraktijk Heijligers en Treep

Reeweg Oost 713312 CL Dordrecht078-6390705www.kinderpraktijkdordrecht.nl

Dordrecht: Sylvia van Leeuwen – Yulius

Gorinchem: PLAN Psychologie – Britt Herrewijn, Annemiek de Wit en Pleun Huijbregts

Papland 184206 CL Gorinchem0183820018www.planpsychologie.nl

Gouda: De Testpsycholoog

Gouda: Basalt – Maartje van Dam-Sterk

Buchnerweg 12803 GR Gouda0182-555600www.basaltrevalidatie.nl

Katwijk: Esther van Egmond

Katwijk0658832394

Katwijk: Marieke Cozijn-Pronk – GGZ Rivierduinen Jong

Leiden – Kitty van der Schrier – SMC Rijnland Fysiotherapeuten

Roodenburgerstraat 1a2313 HH Leiden071-3411312www.smc-rijnland.nl

Leiden: Desiree Luidens – GGZ Rivierduinen Poli Jong

Santofortdreef 192333 ZZ Leiden071 - 8908888www.rivierduinen.nl

Lekkerkerk: praktijk Mischa Wink – Amanda van Putten, Laurens Meijer, Malou Biemond, Maud Geerts, Mischa Wink

Jan Tomstraat 2B2941 CD Lekkerkerk06 - 396 491 98www.mischawink.nl

Lisse: Maud de Zwart-Goedemans – Bureau Geluk(t) – specialisitsche zorg bij hoogbegaafdheid

Heereweg 251-2532161 BH Lissewww.bureaugelukt.nl

Nieuwkoop: Marjanne Dijkstra-le Clercq – Praktijk Dijkstra

Industrieweg 17-C2421 LK Nieuwkoop06-17147566www.praktijk-dijkstra.nl

Noordwijk: Esther van Egmond

Nootdorp: Myrthe van Meerten – Praktijk Vergne

Oud-Beijerland – Romy van Wouwe – Jeugdteam Hoeksche Waard

W. van Vlietstraat 63262 GM Oud-Beijerlandwww.jeugdteamhw.nl

Pijnacker: Sorayda van Wijk – Kind in Context

Vlielandseweg 24A2641 KC Pijnacker06 457 828 03 en 06 300 437 69www.kindincontext.nl

Pijnacker: Heske Vleming – Focuz Pijnacker

Raaigras 1012643 JJ Pijnacker070-2044088

Pijnacker: Hetty Faber – Kind in Context

Vlielandseweg 24A2641 KC Pijnacker06-45782803www.kindincontext.nl

Ridderkerk: Hannelies Potappel – Agogos, Psychosociale Hulpverlening

Verlengde Kerkweg 252985 AZ Ridderkerk06 305 785 42www.agogos.nl

Rijswijk: Impegno Rijswijk – Chantal de Hoog

J.C. van Markenlaan 32288 GD Rijswijk06 830 088 01www.impegno.nl

Rijswijk: Jeugdformaat – R.H. de Bruijn, Marieke Beerenfenger

Fleminglaan 122289 CP Rijswijk070 - 351 27 51www.jeugdformaat.nl

Rotterdam: Danitsja Vos – Praktijk voor orthopedagogiek en psychologie

Rotterdam: Jolanda van Klaveren – Atelier Mind Support

Zomerhofstraat 84 - kamer 2.013032 CM Rotterdam06-42210707www.ateliermindsupport.nl

Rotterdam: Judith van Langevelde – Flow4kids

Brucknerlaan 123055 SE Rotterdam06 52 67 57 45www.flow4kids.nl

Rotterdam: Karin Zwennicker – Bureau InnerCompassion

Marshallweg 373068JN Rotterdam06-10850280innercompassion.nl

Rotterdam: Kayla Goedbloed – Nona Senang

Hoofdweg 623067 GH Rotterdamwww.nona-senang.nl

Rotterdam: Kevin Kanu – Kanu Experience – Ambulant ACT-therapeut en jongerencoach

Schiedam: Maya Meentken – Domingo House (Hulphond Nederland)

Voorschoten: Lianda Deurloo – Praktijk Vergne

Papelaan 85s2252 EG Voorschoten071-205 702 11www.praktijkvergne.nl

Woerdense Verlaat: Dorothé Kappenburg – Ludentia Kindercoaching

Voorhaakdijk 53651 MB Woerdense Verlaat06-12781035ludentia-kindercoaching.nl

Zoetermeer: De Testpsycholoog

Zoetermeer: Jola van Leeuwen – De Opvoedpoli Zoetermeer

Willem Dreeslaan 4302729 NK Zoetermeer06 403 884 47www.opvoedpoli.nl

Goes: Claudia Fritz – VIVO lichaamsgerichte & creatieve zorg

Lijnbaan 344461 HK Goes06 533 235 60www.vivozorg.nl

Goes: JIPP Psychologie Praktijk Goes – Jacolien Steijn en Lizzy van Sabben

Lijnbaan 324461 HK Goes0113 232552www.praktijkjipp.nl

Goes: Linda van der Meijden – Logopedie en Stottercentrum Zuid West

Graaf Adolfstraat 374461 TD Goeswww.logopedieenstottercentrum.nl

Goes: Lisa van Hooydonk-Bitter – Fytaal Zeeland

Stationsplein 134461 HP Goes0113-408009www.fytaalzeeland.nl

Goes: Toos van Belzen – Olyk: praktijk voor kind- en jongerentherapie

Industriestraat 144462EZ Goes0113-745706www.olyk.nl

Hoek: Carla de Jonge – Fides Orthopedagogiek

Kloetinge: Annemieke Krijger – Praktijk Attach

Kloetinge0657432696

Lewedorp – Leontien van den Hoek – Praktijk HIP – Jeugdhulp met inzet van paarden

Middelburg: Leonie Schipper-Willemse – Logopedie & Stottercentrum Zuid-West

Kalverstraat 14331 LZ Middelburg06-15346508www.logopedieenstottercentrum.nl

Middelburg: Toos van Belzen – Olyk: praktijk voor kind- en jongerentherapie

Kruitmolenlaan 1854337 KP Middelburg0113-745706www.olyk.nl

Rilland: Susan van Oom – Logopedie & Stottercentrum Bergen op Zoom – Rilland

Hoofdweg 45a4411 AP Rilland06-11830701www.stottercentrumboz.nl

Sint-Annaland: Petra Reijngoudt – Helder Psychologie Kind & Jeugd

Molendijkseweg 74697 EX Sint-Annaland06-150 529 68www.helderpsychologie.nl

Berlaar: Elke van Gysel – kick’r Op

Berglaag 32590 Berlaar+32 468 35 70 87www.kickrop.be

Borgerhout: Eva Gysen – Krachtinzicht

Van Hovestraat 92140 Borgerhout0032(0)486641501www.krachtinzicht.be

Brasschaat: Deborah Bosman-Borkus – – Psychologenpraktijk Kriekelaar Brasschaat

Kapelsesteenweg 702930 Brasschaat

Ekeren: Ann Nauwelaerts – Kinderpraktijk Castaar

Geel: Psychologenpraktijk Kriekelaar Geel – Kristel Delait, Sebastiaan van Gulck, Janne Joosten, Janne T’Syen, Elien Schellens

Kievermont 1622440 Geel

Grobbendonk: Ilse Hauspie – Hobbelweg

TROON 92280 GROBBENDONK0032 456 812 423www.hobbelweg.be

Kontich: Elise Nauwelaerts – Kriekelaar – Kontich

Kriekelaarstraat 42550 Kontichwww.kriekelaar.com

Kontich: Psychologenpraktijk Kriekelaar Kontich – Gert De Kinder, Melanie Hendrikx, Liesbet De Kerf, Sofie Yserbyt, Katrien Beckers, Annick Vermeulen, Vicky Feremans

Kriekelaarstraat 42550 Kontich

Mol: Sophie Nys – Groepspraktijk De Eerste Lijn

Turnhoutsebaan 192400 Mol(+32) 487 88 56 57www.sophienys.be

Mortsel: Jozefien Van Hove – Senses Praktijkhuis

Mortsel: Natascha Bauwens – BollekeMuis

Jacob van Arteveldestraat 12640 Mortsel(+32) 478 31 56 36www.bollekemuis.be

Schoten: Ann Nauwelaerts – Kinderpraktijk Castaar

Voorkempenlaan 372900 Schoten0491/89 54 53www.kinderpraktijkcastaar.be

Turnhout: Ann Driesen – ANNders

Neerhofstraat 382300 Turnhout+32486024514www.annderscoaching.be

Turnhout: Gitte De Peuter – ‘t Klein Geluk

Neerstraat 83/12360 Oud-Turnhoutwww.tkleingeluk.be

Westerlo: Rina Beyens – Ponymoeke

Stippelberg 2012260 Westerlo0032 496 12 70 85www.ponymoeke.be

Drongen: Els Rogier – De Boskeet

Boskeetstraat 46a9301 Drongen0032(0)472 72 01 84www.boskeet.be

Drongen: Marissa van Meenen – In ‘t moment

Gavergrachtstraat 103B-9031 Drongen0495 92 92 36www.int-moment.be

Gent: Els Rogier – Goedmoed

Land van Waaslaan 161 Gent0032(0)472 72 01 84www.goedmoed.be

Gent: Evie Kins – Par Koer

Forelstraat 1269000 Gentwww.par-koer.be

Gent: Kathleen Cassier – Mobiel Care Team Radar

Hamme: Nele van Steen – Op Weg

Biezestraat 1069220 Hamme0032(0)478283638www.opweg.life

Lebbeke: Isabella Huygens  – Koningskapelle

Kapellekensbaan 389280 Lebbeke0474/67 44 80www.koningskapelle.be

Maarkedal: Nancy Baecke – De Bolderkar

Mariakerke: Ellen de Sutter – Kantel

Albrecht Dürerlaan 1B9030 Mariakerke0032(0)479 58 04 58

Temse: Cindy Van Broeck – C’ASS

Brugge: Cosyns Carine – Kinder-en Jeugdpsychiater

Langestraat 1738000 Brugge0476- 31 81 87

Gullegem: Freija Vanneste – Pit-tig

Bissegemstraat 858501 Gullegemwww.pit-tig.be

Kortrijk: Sofie Veys – Centrum Geestelijke Gezondheidszorg Mandel en Leie

Beverlaai 3B8560 Kortrijk0032(0)5623 00 23www.cggml.be

Meulebeke: Sarah Bultynck – Groepspraktijk de Oase

Gentstraat 408760 Meulebeke047- 9449 844www.groepspraktijkdeoase.be

Moen (België): Eveline Librecht – Praktijk Dierenkracht

Olieberg 58B-8552 Moen0487 50 58 56www.dierenkracht.be

Ruiselede: Miek Janssens – Mindfulmiek

Groenestraat 31E8755 Ruiselede0032456 31 66 53www.mindfulmiek.be

Waregem: Patricia Goesaert – Zwaluwnest

Begijnendijk: Eef Kerremans – Ademruimte

Langehoevestraat 1733130 Begijnendijk(+32) 491 28 23 10www.adem-ruimte.com

Online: Tessa Marks

Ranst

Zoutleeuw: Miet Joris – Studio Tevree

Tiensestraat 103440 Zoutleeuwwww.studiotevree.be

Bilzen: Michiel Ritzen – Gezondheidspraktijk ZEGG

Munsterbilzenstraat 343740 Bilzen+32 (0) 499 87 73 24www.zegg.be

Ellikom: Veerle Ceyssens – Indigo

Heikantstraat 73670 Ellikomwww.indigo.veerleceyssens.be

Hasselt: Sien Verbeeck – De Queeste

Oude Kuringerbaan 133500 Hasselt0032 486831424www.dequeeste.eu

Herk-de-Stad: Vicky Nuyts – De Glundering

Stevoortweg 793540 Herk-de-Stad+32476 456 472www.deglundering.be

Leopoldsburg: Yirka Berghmans – BinnenBlik. Vrijuit voelen, voluit leven

Pater Asteerstraat 813970 Leopoldsburg(0032) 0473/83 72 93www.binnenblik.be